Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67573
Stary 17.02.2014, 20:48
No tak ale zauwazcie na dzisiejsza lawke....

Do przodu jedny zawodnik ktory moglby z niej wejsc to Szewczyk.......

wiec fajna jest ta druga linia,tylko jednak mało ofensywna,a jedynym kreatywnym jest Semir.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując