Temat
:
[22 kolejka] Piast Gliwice - Wisła Kraków, 17 lutego godz. 18:00
Wyświetl pojedynczy post
pawkas1992
Senior Member
Od: 09.2010
Offline
#
72
17.02.2014, 20:14
Na derby tylko Burlige wymienić a reszte zostawić tak jak jest .
pawkas1992
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do pawkas1992
Znajdź inne posty napisane przez pawkas1992