Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69
Stary 17.02.2014, 20:04
Wicelider nasz !!

Można było przewidziec,że to będzie kopanina straszna,ale w końcu 3pkty na wyjeździe cieszą niesamowicie
Stilic dzisiaj najbardziej na +,na minus niestety Burliga,który dalej powiela swoje szkolne błedy i czekam tylko na moment jak Fryc gościa zmieni na dobre.
No i najważniejsza sprawa przed derbami- bez kartek.
Ostatnio edytowane przez El'kabat : 17.02.2014 o godz. 20:07.
Odpowiedz cytując