Wicelider nasz !!
Można było przewidziec,że to będzie kopanina straszna,ale w końcu 3pkty na wyjeździe cieszą niesamowicie

Stilic dzisiaj najbardziej na +,na minus niestety Burliga,który dalej powiela swoje szkolne błedy i czekam tylko na moment jak Fryc gościa zmieni na dobre.
No i najważniejsza sprawa przed derbami-
bez kartek.