Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63
Stary 17.02.2014, 18:57
Piast zgodnie z przewidywaniami - podchodzi wysoko i agresywnie. Póki co nieźle w defensywnie, w ofensywie spartaczonych kilka nieźle zapowiadających się akcji.
Odpowiedz cytując