|
Dudka oficjalnie podpisany, pytanie co się spodziewać po tym piłkarzu? wojownika z Auxerre czy pokrakę z Birmingham? jeśli będzie grał za Smudy przynajmniej tak jak w reprezentacji to o środkowego pomocnika jestem spokojny
Lepiej zapobiegać niż leczyć
|