Wyświetl pojedynczy post
stalsanok1946
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: Dom

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67566
Stary 17.02.2014, 13:47
Dudka oficjalnie podpisany, pytanie co się spodziewać po tym piłkarzu? wojownika z Auxerre czy pokrakę z Birmingham? jeśli będzie grał za Smudy przynajmniej tak jak w reprezentacji to o środkowego pomocnika jestem spokojny
Lepiej zapobiegać niż leczyć
Odpowiedz cytując