Wyświetl pojedynczy post
Griszka30KR
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53
Stary 17.02.2014, 08:29
A ja uważam ,że wygramy z 2:0 ,2:1.W zeszłym sezonie wygralismy przekonywująco,a w tym,to Wisła jest wzmocniona w porównaniu z poprzednią rundą ,a Piast osłabiony.Jak dla mnie przy takich przesłankach,gra na wyjeździe nie ma wiekszego znaczenia.Jedno co mnie męczy i zaburza ten optymizm to pytanie, czy już od startu trafią z tą "świeżoscią".....
Ostatnio edytowane przez Griszka30KR : 17.02.2014 o godz. 08:32.
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując