Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45
Stary 16.02.2014, 22:36
Mam nadzieję, że właśnie jutro piłkarze wybiegna z nastawieniem, że ich obowiązkiem jest w tym meczu zwycięstwo i poprawa fatalnego bilansu z wyjazdów.

Jeśli będą mieć w głowie "furtkę" typu: to pierwszy mecz, ciężkie nogi, to najzwyczajniej w świecie skończy się to stracona bramką w pierwszym kwadransie i gra jak w Białymstoku czy Bielsku.

Zwycięstwo daje nam 2 miejsce także bez wymowek.

Wiem, łatwo się pisze bo co innego głowa a co innego ciało.
Z drugiej strony, dla mnie to zawsze glowa rządzi ciałem, nie na odwrót.
Odpowiedz cytując