|
A co to przesłuchanie ?
Tak myślę ja jak i miliony Polaków którzy podpisując się pod petycją i uczestnicząc w setkach marszy w całej Polsce wreszcie doczekali się swojego przedstawiciela który będzie bezpłatnie dostępny w całym kraju.
Panom gosc2332 i Griszka30KR pewnie to przeszkadza ?
Ostatnio edytowane przez heoij : 16.02.2014 o godz. 20:22.
|