Wyświetl pojedynczy post
dulli78
Senior Member
 
 
Od: 06.2011
Skąd: z podziemia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42
Stary 16.02.2014, 19:51
Elefant napisał(a):Wyświetl post
To co mnie głównie niepokoi (poza oczywiście zagrożeniem kartkowym oraz dyspozycją linii obronnej, ale o inna sprawa) to czy Smuda ich zajechał czy nie.

Wypowiedzi Smudy są co najmniej niepokojące i wynika z nich, że on sam nie wie jak to będzie wyglądać. Jeżeli przesadził to sezon możemy uznać za stracony (choć oczywiście w kontekście zapowiadanej walki o utrzymanie będzie na pewno lepszy oczekiwań), jeżeli trafił może być niezwykle ciekawie.

W pierwszym przypadku po mułowatym meczu każdy wynik jest możliwy. W drugim ładujemy dwie, trzy bramki na dobry początek i wracamy szykować się na derby.
Ale co cie niepokoi? Przecież jasne jest, że wszystkie drużyny, które prowadził Smuda wchodziły w rundę wiosenną na "ciężkich nogach". Tutaj na przykład opinia Łapińskiego:

Cytat:
Jestem ciekaw Wisły na wiosnę. Franek zawsze zimą z czymś przesadzał. Zawsze. Pierwsze mecze wiosny graliśmy jak na hamulcu ręcznym. Tylko doświadczeniem ciułaliśmy punkty, jakieś remisy. Ciekawy jestem, czy Franek wyciągnął jakieś wnioski, czy z tego swojego zeszyciku wykreślił kilka jednostek treningowych?
A że runda długa to Franz dołożył do pieca (Brożek stwierdził, że nie trenował tak ciężko od czasów Petrescu). Pytanie brzmi jak mocno trenowali piłkarze Piasta - i tu istnieje duże prawdopodobieństwo, że oni nastawiają się glównie na te pierwsze 9 kolejek przed podziałem na grupy, z nadrzędnym celem dostania się do grupy mistrzowskiej. Także obawiam się, że jutro będzie ciężko o dobry wynik.
Ostatnio edytowane przez dulli78 : 16.02.2014 o godz. 19:54.
"Czuć się w klubie swoim, jak w domu ojczystym, oddychać pełną piersią, podkreślać na każdym kroku swój czysto-narodowy, a w czasach zaborczych także niepodległościowy charakter"




Odpowiedz cytując