hunter napisał(a):

Kogoś kto się orientuje w przepisach wypadałoby spytać, czy Stilić to może grać.
W 2012 roku po fecie w Poznaniu zawiesili go na sześć meczów ligowych i latem odszedł do Lwowa. Teraz wraca do naszej ligi, ale co się stało z tamtą karą? W związku z odejściem z polskiej ligi została naturalnie "skasowana"? Nie odbębnił kary bo zmienił klub na zagraniczny...
|
No to trzeba dokładnie czytać... kara obowiązywała na terenie europy.