|
Ktoś tu już chyba pisał, że Stilic swoje "odsiedział" po przeniesieniu za wschodnią granicę.
Tutaj ze strony bulgarska.pl (tak na potwierdzenie):
"Tymczasem Najwyższa Komisja Odwoławcza PZPN zmniejszyła Semirowi Stiliciowi karę za wulgarne przyśpiewki pod adresem Legii Warszawa. Zamiast sześciu meczów dyskwalifikacji Stilić będzie pauzował w czterech spotkaniach".
EDIT
Ok, to, co wkleiłem, niewiele wyjaśnia, ale napisane zostało w kontekście występów zawodnika w nowym klubie.
Poza tym - Jovanovic był w takiej samej sytuacji, przychodząc do Krakowa.
Ostatnio edytowane przez speedfashion : 16.02.2014 o godz. 18:53.
Nie uczyniłeś mnie garbatym
Dzięki Ci za to Panie
|