Wyświetl pojedynczy post
speedfashion
Senior Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21430
Stary 16.02.2014, 18:46
Ktoś tu już chyba pisał, że Stilic swoje "odsiedział" po przeniesieniu za wschodnią granicę.

Tutaj ze strony bulgarska.pl (tak na potwierdzenie):

"Tymczasem Najwyższa Komisja Odwoławcza PZPN zmniejszyła Semirowi Stiliciowi karę za wulgarne przyśpiewki pod adresem Legii Warszawa. Zamiast sześciu meczów dyskwalifikacji Stilić będzie pauzował w czterech spotkaniach".

EDIT

Ok, to, co wkleiłem, niewiele wyjaśnia, ale napisane zostało w kontekście występów zawodnika w nowym klubie.

Poza tym - Jovanovic był w takiej samej sytuacji, przychodząc do Krakowa.
Ostatnio edytowane przez speedfashion : 16.02.2014 o godz. 18:53.
Nie uczyniłeś mnie garbatym
Dzięki Ci za to Panie
Odpowiedz cytując