Wyświetl pojedynczy post
MiroPL
Member
 
 
Od: 09.2010
Skąd: Gdzieś tam

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21424
Stary 15.02.2014, 21:09
laxa napisał(a):Wyświetl post
Marko Jovanović nie trenuje od początku roku, kiedy podczas rutynowych badań przed rozpoczęciem przygotowań do rundy wiosennej lekarze wykryli u niego nieprawidłowości w pracy serca. Serbski obrońca Wisły Kraków został poddany kolejnej serii badań. Po niej 25-letni piłkarz usłyszał od lekarzy dramatyczną diagnozę – podejrzewają u niego białaczkę.

– Marko zostanie przebadany w Szwajcarii – mówi Ofensywnym trener Wisły Franciszek Smuda. – Głęboko wierzę, że wcześniejsze diagnozy o białaczce się nie potwierdzą i lekarze stwierdzą coś innego. Całą drużyną jesteśmy z nim. W takich sytuacjach piłka schodzi na dalszy plan, bo najważniejsze jest w tej chwili zdrowie Marko – mówi Smuda.

źródło: przegladsportowy.pl
Mam nadzieję, że okaże się, że to jednak coś innego i szybko wróci do zdrowia.
Odpowiedz cytując