Wyświetl pojedynczy post
shaggy
Senior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#966
Stary 15.02.2014, 14:54
Liga ruszyła z kopyta. Jak na razie na trzy dotychczasowe mecze specjalnie nie dało się patrzeć. Chociaż patrzenie na to jak pasiaste damy przegrywaja jakos specjalnie uciążliwe nie jest.
Co do karnych w Bielsku i Warszawie, jeśli sędziowie będą konsekwentni średnia bramek w tej rundzie wzrośnie znacząco bo takich sytuacji w polu karnym mamy co mecz kilka.
Nie ma się też czemu specjalnie dziwić, że akurat taki karny gwizdnął się Gilowi na Ł3, wszak w ankiecie C+ przeprowadzonej wśród piłkarzy - ludzi będących w centrum tego całego zamieszania zwanego Ekstraklasą stadion przy Łazienkowskiej wskazało ok 70% jako ten na którym sędziowanie gospodarskie to norma... Jak mawiał klasyk Sory panowie z innych rejonów Polski, ale taki mamy klimat na Legii i w Warszawie...
Odpowiedz cytując