Temat
:
Zagadki europejskie i nie tylko... ;)
Wyświetl pojedynczy post
Miro
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Krk i okolice
Offline
#
6152
15.02.2014, 13:00
1 i 2 - ok
3 nie o to mi chodzilo. ale moja wina - za malo precyzyjnie zadalem pytanie ;-), wiec uznaje. chodzilo mi o gòrę sw heleny (wulkan).
zadajesz.
Miro
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Miro
Znajdź inne posty napisane przez Miro