s1mone napisał(a):

Transfery były ok. Dwa znane nazwiska.
Jednak szkoda, że też nie ma jakiegoś młodego perspektywicznego mało znanego grajka.
Coś ten nasz scouting słaby skoro i tak trafiają do nas tylko piłkarze i tak juz w Polsce znani.
|
Klarić jest młody i mało znany, a zdaniem Smudy całkiem perspektywiczny. Co z niego będzie, czas pokaże.