|
A czego tu oczekiwać?
Zuraw nasz ambasador jest tak zapracowany, że pomyślał o połączeniu pracy skauta z mandatem poselskim w Brukseli.
Kapka jest tam gdzie są pieniądze. A skoro ich obecnie brak, to ostatnio gra w siatkę z dupeczkami na brazyliskiej plaży lub świruje pawiana na derbach Lizbony.
Cleber ma namiary samych zajebistych pilkarzy ale ich nam nie pokaże. Wiadomo, on nie robi tego dla zarobku a z czystej pasji i przyjemności. Jak by mu się chciało to by zrobił u nas złote eldorado, ale nie zrobi bo mu się nie chce. Ostatnio wspomniał że teraz chce byc hydraulikiem a niewykluczone że może też być trenerem drugiej kategorii z certyfikatem ISO 9001.
Kużba wynalazł Messiego, CR7, Neymara, Lewego, Falcao, Hulka, Hazarda, Demba ba... niestety nie zyskali uznania w oczach włodarzy naszego klubu. Każdy by stracił zapał.
Ostatnio edytowane przez SharksiK : 15.02.2014 o godz. 08:39.
|