Wyświetl pojedynczy post
SharksiK
Senior Member
 
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67562
Stary 15.02.2014, 08:24
A czego tu oczekiwać?

Zuraw nasz ambasador jest tak zapracowany, że pomyślał o połączeniu pracy skauta z mandatem poselskim w Brukseli.

Kapka jest tam gdzie są pieniądze. A skoro ich obecnie brak, to ostatnio gra w siatkę z dupeczkami na brazyliskiej plaży lub świruje pawiana na derbach Lizbony.

Cleber ma namiary samych zajebistych pilkarzy ale ich nam nie pokaże. Wiadomo, on nie robi tego dla zarobku a z czystej pasji i przyjemności. Jak by mu się chciało to by zrobił u nas złote eldorado, ale nie zrobi bo mu się nie chce. Ostatnio wspomniał że teraz chce byc hydraulikiem a niewykluczone że może też być trenerem drugiej kategorii z certyfikatem ISO 9001.

Kużba wynalazł Messiego, CR7, Neymara, Lewego, Falcao, Hulka, Hazarda, Demba ba... niestety nie zyskali uznania w oczach włodarzy naszego klubu. Każdy by stracił zapał.
Ostatnio edytowane przez SharksiK : 15.02.2014 o godz. 08:39.
Odpowiedz cytując