Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21413
Stary 15.02.2014, 02:00
SharksiK napisał(a):Wyświetl post
Jeszcze niech sobie uczepi oponę od jelcza u szyi i tak ją ciągnie w wolnych chwilach, metodą zapożyczoną od mistrzyni Kowalczyk, to może kiedyś zdobędzie pierwszy w historii haitańskich biegów narciarskich złoty medal.
Typowe Polactwo.
Jak ktoś chce być dobry i podpatruje najlepszych to trzeba zmieszać z błotem.
Jak ktoś wzoruje się na Messim czy C.Ronaldo to jest przygłupem, bo przecież i tak nigdy nie osiągnie ich poziomu.

To co, Donald zamiast wzorować się na czołowych piłkarzach, ma się wzorować na Heniu spod sklepu? Czy na Sharksiku spod bloku?

Taka Polska.
Bierze dodatkowe treningi, bo chce trenować. Źle.
Robi ćwiczenia na pół gwizdka, bo nie chce mu się trenować. Źle.
Podpatruje ćwiczenia C. Ronaldo i robi brzuszki. Źle.
Podpatruje ćwiczenia Henia/Sharksika i codziennie chleje wódę, też źle!

Masakra
Ostatnio edytowane przez s1mone : 15.02.2014 o godz. 02:07.
Odpowiedz cytując