Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10075
Stary 14.02.2014, 23:26
Nigdy nie zapomne widoku na ulicach przy stadionie przed meczem z Legia.

Ludzie witajacy sie ze soba,rodziny ,itd jakby nie widzieli sie od dawien dawna ,no ale raz do roku trzeba sie na Wisle spotkac.

Widok niespotykany ,do dzis mam go w pamieci.

Co do frekewcjii to efekt derbow jak cos w stylu 'miasto w panice" juz chyba mamy za soba,ale wiadmo ze Krakow to specyficzne miasto.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując