Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21296
Stary 14.02.2014, 21:28
markowywislak napisał(a):Wyświetl post
powinni wkońcu coś wymyślić z tym sektorem gości. Przez to że przyjeżdzają goście ubywa nam około 3 tysiące miejsc... od okrąglaka powinni odgrodzić pleksą a od strony G3 podwyższyć plekse plus siatka na górę i sprawa by sie rozwiązała. Nie trzeba było by żadnych buforów.
To idiotyczne decyzje a nie faktyczna potrzeba powoduje taki stan rzeczy. U parchów buforem jest mini sektorek i jakoś nikt go nie powiększa. U nas jeden sektor buforowy jest większy niż u parchów 1/3 trybuny. Pytanie kto jest takim idiotą, że dopuścił do 2 wielkich sektorów buforowych z jednej strony i 2 z drugiej strony. To jakaś parodia.
Odpowiedz cytując