Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10071
Stary 14.02.2014, 17:19
palikot napisał(a):Wyświetl post
powiedz mi co ty kolego wnosisz swoimi tezami do tematu?
.
Widać, ze nie zrozumiałeś. Chodziło mi o to , ze na meczu z Legią ilość pikników jest większa bo gramy z aktualnym MP lub zespołem, który w ostatnich latach o niego walczy. Więc można się spodziewać tzw. "meczu na szczycie". A tu mamy tylko do czynienia z czysto kibicowską strona medalu bo chyba trudno nazwać zespół z drugiej strony Błoń, że jest "firmą" jakąś marką sportową. Czyli tak duża ilośc na meczu kibiców Wisły będzie dowodem na to , ze nie tylko aspekty sportowe decydują we frekwencji na naszym stadionie, jak to usiłują bredzić rózni nieprzyjaźni Wiśle o tzw. "kibicach sukcesu". Tutaj zdecydowaną większość stanowić będą kibice, których bardziej ściagnęły na mecz sprawy kibicowskie. Myślę, ze tym razem zrozumiesz.
Odpowiedz cytując