Wyświetl pojedynczy post
Pero
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21293
Stary 14.02.2014, 10:27
markowywislak napisał(a):Wyświetl post
powinni wkońcu coś wymyślić z tym sektorem gości. Przez to że przyjeżdzają goście ubywa nam około 3 tysiące miejsc... od okrąglaka powinni odgrodzić pleksą a od strony G3 podwyższyć plekse plus siatka na górę i sprawa by sie rozwiązała. Nie trzeba było by żadnych buforów.
od 2008 nic nie umieją wymyślić z nagłośnieniem na tamtej trybunie a co dopiero inwestycja w jakąś siatkę czy plekse
Odpowiedz cytując