markowywislak napisał(a):

|
powinni wkońcu coś wymyślić z tym sektorem gości. Przez to że przyjeżdzają goście ubywa nam około 3 tysiące miejsc... od okrąglaka powinni odgrodzić pleksą a od strony G3 podwyższyć plekse plus siatka na górę i sprawa by sie rozwiązała. Nie trzeba było by żadnych buforów.
|
od 2008 nic nie umieją wymyślić z nagłośnieniem na tamtej trybunie a co dopiero inwestycja w jakąś siatkę czy plekse
