QBAS napisał(a):

|
Trzeba Guerrierowi przyznać, że wiele razy czytałem w wywiadach z polskimi grajkami, że "wzorują" się na Messim czy innym Zlatanie. Ale u nich kończy się to chyba na oglądaniu filmików na yt, a np dodatkowym treningu, który Donald "zapożyczył" od CR7.
|
Jeszcze niech sobie uczepi oponę od jelcza u szyi i tak ją ciągnie w wolnych chwilach, metodą zapożyczoną od mistrzyni Kowalczyk, to może kiedyś zdobędzie pierwszy w historii haitańskich biegów narciarskich złoty medal.