|
powinni wkońcu coś wymyślić z tym sektorem gości. Przez to że przyjeżdzają goście ubywa nam około 3 tysiące miejsc... od okrąglaka powinni odgrodzić pleksą a od strony G3 podwyższyć plekse plus siatka na górę i sprawa by sie rozwiązała. Nie trzeba było by żadnych buforów.
|