Wyświetl pojedynczy post
Uran235
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24
Stary 13.02.2014, 19:21
Mario Nh napisał(a):Wyświetl post
Każdy ma jednak prawo do własnego zdania.
Jak najbardziej, ale spróbuję jeszcze jednego argumentu.

Jeżeli Wisła jest drużyną przeważającą, to taki Guerrier staje się atutem, bo potrafi zamienić przewagę na bramki. Ale kiedy Wisła nie jest zespołem, który kontroluje grę, którego akcje w środku pola się zazębiają, Guerrier jest wyjątkowo mało pomocny. Jesienią zdecydowanie częściej naszym problemem była dominacja drugiej drużyny w środku pola, szczególnie na wyjazdach, a nie nasza nieumiejętność zamieniania długotrwałej przewagi na bramki. Wyolbrzymiając trochę dysproporcję - jesienią Donald był trochę jak body kit założony na malucha.
Zapraszam na mojego piłkarskiego bloga - Futbol Totalny
Odpowiedz cytując