Jeśli nasza frekwencja przekroczy 25 tys. (bez parchów) to czapki z głow. Pamiętajmy, że gramy ze słabym sportowo klubikiem (to nie Legia czy inne topowe drużyny), który większość pikiników zapatrzonych w czysto sportowe elementy, nie zachęci do przyjścia na stadion. czyli większość obecnych na stadinie to będą ludzie, którzy przyjdą na stadion głownie ze względów kibicowskich. I to będzie bardzo dobry wynik. Tym bardziej, że pogoda nie rozpieszcza, bo to nie ciepły maj czy czerwiec ale luty. Tak więc panowie, nie wybrzydzajmy.
Cytat:
|
Czyli jednak H11 i H21 to bufory.
|
Jeśli klub Wisła ogranicza wstęp na stadion, swoim kibicom bo postanowiono być bardzo gościnnym dla parchów, to dla mnie to jest chore. 4 sektory wyłączone ze sprzedaży. Ile to jest kasy ? Ile pieniędzy klub straci przez swoją głupią dobroć ? To jakaś parodia. Kto jest za to odpowiedzialny ?