Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10062
Stary 13.02.2014, 19:20
Jeśli nasza frekwencja przekroczy 25 tys. (bez parchów) to czapki z głow. Pamiętajmy, że gramy ze słabym sportowo klubikiem (to nie Legia czy inne topowe drużyny), który większość pikiników zapatrzonych w czysto sportowe elementy, nie zachęci do przyjścia na stadion. czyli większość obecnych na stadinie to będą ludzie, którzy przyjdą na stadion głownie ze względów kibicowskich. I to będzie bardzo dobry wynik. Tym bardziej, że pogoda nie rozpieszcza, bo to nie ciepły maj czy czerwiec ale luty. Tak więc panowie, nie wybrzydzajmy.

Cytat:
Czyli jednak H11 i H21 to bufory.
Jeśli klub Wisła ogranicza wstęp na stadion, swoim kibicom bo postanowiono być bardzo gościnnym dla parchów, to dla mnie to jest chore. 4 sektory wyłączone ze sprzedaży. Ile to jest kasy ? Ile pieniędzy klub straci przez swoją głupią dobroć ? To jakaś parodia. Kto jest za to odpowiedzialny ?
Ostatnio edytowane przez Gwiaździsty : 13.02.2014 o godz. 19:28.
Odpowiedz cytując