Wyświetl pojedynczy post
tommiyacht
Senior Member
 
 
Od: 09.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 13.02.2014, 16:11
Borski sędziuję haha, no to murowane ze Glowa i Donald dostana żółtka. Nie dlatego ze oni akurat, tylko dlatego ze Borski sypie kartkami jak Piasecki niegdys. Nieprzypadkowo w lidze+ w glosowaniu byl najgorszy na jesien chyba.

Moze mi sie dostanie ale wole nie wygrać tego meczu a mieć Glowackiego na derby.
Odpowiedz cytując