Borski sędziuję

haha, no to murowane ze Glowa i Donald dostana żółtka. Nie dlatego ze oni akurat, tylko dlatego ze Borski sypie kartkami jak Piasecki niegdys. Nieprzypadkowo w lidze+ w glosowaniu byl najgorszy na jesien chyba.
Moze mi sie dostanie ale wole nie wygrać tego meczu a mieć Glowackiego na derby.