Temat
:
[22 kolejka] Piast Gliwice - Wisła Kraków, 17 lutego godz. 18:00
Wyświetl pojedynczy post
quenta
Junior Member
Od: 04.2013
Offline
#
17
13.02.2014, 16:06
gypsy
napisał(a):
[...] Dodatkowo Chrapek ma grać bardziej defensywnie i pewnie też potrzbuje kilku meczów na oswojenie się z tym, czego chce od niego trener.
skoro w U21 dawał rade jako klasyczny DM i nakrywał czapką Furmana to czemu w lidze nie?
quenta
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez quenta