Wyświetl pojedynczy post
quenta
Junior Member
 
Od: 04.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 13.02.2014, 16:06
gypsy napisał(a):Wyświetl post
[...] Dodatkowo Chrapek ma grać bardziej defensywnie i pewnie też potrzbuje kilku meczów na oswojenie się z tym, czego chce od niego trener.
skoro w U21 dawał rade jako klasyczny DM i nakrywał czapką Furmana to czemu w lidze nie?
Odpowiedz cytując