markowywislak napisał(a):

|
weź sie nie maraj chłopie... młyn to jest serce Wisły a nie miejsce dla ludzi co sobie foty będą cykać,czy lansować i to jeszcze na takim meczu... a ja? ja jestem kibicem który jak idzie na C to daje z siebie wszystko !!
|
W takim razie dawaj z siebie wszystko na meczu a nie klikając w klawiature jak do tej pory.