Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
bebeto
Senior Member
 
 
Od: 01.2009
Skąd: KAZIMIERZ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10058
Stary 13.02.2014, 16:06
markowywislak napisał(a):Wyświetl post
weź sie nie maraj chłopie... młyn to jest serce Wisły a nie miejsce dla ludzi co sobie foty będą cykać,czy lansować i to jeszcze na takim meczu... a ja? ja jestem kibicem który jak idzie na C to daje z siebie wszystko !!
W takim razie dawaj z siebie wszystko na meczu a nie klikając w klawiature jak do tej pory.
Odpowiedz cytując