Wyświetl pojedynczy post
d
Senior Member
 
Od: 12.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16
Stary 13.02.2014, 15:52
Obstawiam 2-1 dla nas bo brzydkim meczu. Straszna szkoda, że nie ma jak zestawić środka obrony bez Głowackiego, bo wypadałoby go odpuścić w tym meczu.
Odpowiedz cytując