Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10054
Stary 13.02.2014, 14:27
narazie spokojnie z tym kompletem, niech się sprzedają bilety, my zachęcajmy wszystkich do przyjścia na mecz derbowy, m.in. wśród znajomych i rodziny. Co do H11i H21 to myślę, że klub na te sektory nie będzie sprzedawał biletów, ze względu na zalecenia POlicji. Zresztą te sektory lubiały być w przeszłości obrzucane przez kibiców gości (np. przez Amicę), a po tych, co teraz przyjadą to z pewnością można się tego spodziewać. Na tych sektorach przeważnie są osoby, które mozna nazwać piknikami oraz rodziny i dzieci. Klub nie zaryzykuje tego. Ale spokojnie, jest tyle innych miejsc, że raczej wszystkim chętnym starczy.
Odpowiedz cytując