Temat
:
[22 kolejka] Piast Gliwice - Wisła Kraków, 17 lutego godz. 18:00
Wyświetl pojedynczy post
pawkas1992
Senior Member
Od: 09.2010
Offline
#
8
13.02.2014, 14:00
Ja stawiam na remis 1:1 lub 2:2 .
pawkas1992
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do pawkas1992
Znajdź inne posty napisane przez pawkas1992