KaSzTaN napisał(a):

Sporo? 10 dni przed meczem ok 10 tys zostalo... Na Legii 10 dni przed meczem to jeszcze z 17-18 tys bylo, a trzeba brac pod uwagę, że Legia zawsze więcej ludzi sciagała... Komplet bedzie spokojnie
|
z tym że na Legii nie było kibiców gości i bufora, trybuna G mieści 5451 miejsc, więc odpowiednio więcej było w sprzedaży...