daniello1987 napisał(a):

|
biletów jeszcze sporo patrzac na przeciwnika. ale mysle ze jak zaczniemy runde od zwyciestwa w Gliwicach i bedzie pogoda w miare to chyba kompletu mozna sie spodziewac.
|
Sporo? 10 dni przed meczem ok 10 tys zostalo... Na Legii 10 dni przed meczem to jeszcze z 17-18 tys bylo, a trzeba brac pod uwagę, że Legia zawsze więcej ludzi sciagała... Komplet bedzie spokojnie
