Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
WislaFan123
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10047
Stary 13.02.2014, 12:42
markowywislak napisał(a):Wyświetl post
żenada żeby robić bufor na sektorze H21 i H11... nie wiem po co jak tam jest okrąglak i co kibice mają skakać na okrąglaka i dostać sie do żydków? masakra.
Wgl oficjalnie jest napisane gdzieś że tam będzie bufor?
Nigdzie... bo nie bedzie tam bufora, bufory tylko G2 i G3, a jesli pasy wezma tylko bilety na G5, to G2 tez pewnie w sprzedazy bedzie... H11 i H21 będą pewnie jednymi z ostatnich ktore trafia do sprzedazy - tak na Legii bylo. A VIPy nie są wyłączone - na każdy sektor można kupić na stadionie, poprostu tylko przez neta nie da rady
Odpowiedz cytując