markowywislak napisał(a):

żenada żeby robić bufor na sektorze H21 i H11... nie wiem po co jak tam jest okrąglak i co kibice mają skakać na okrąglaka i dostać sie do żydków? masakra.
Wgl oficjalnie jest napisane gdzieś że tam będzie bufor?
|
Nigdzie... bo nie bedzie tam bufora, bufory tylko G2 i G3, a jesli pasy wezma tylko bilety na G5, to G2 tez pewnie w sprzedazy bedzie... H11 i H21 będą pewnie jednymi z ostatnich ktore trafia do sprzedazy - tak na Legii bylo. A VIPy nie są wyłączone - na każdy sektor można kupić na stadionie, poprostu tylko przez neta nie da rady