Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#109
Stary 13.02.2014, 12:16
Brawo Justyna, rozwaliła je dokładnie tak jak Stoch. Nie było co zbierać !!

Ile miała przewagi? Ponad pół minuty, więc jak najbardziej była faworytką, jak nie ona to kto, a jak już się okazało, że stopa nie jest złamana tylko ubita dla każdego rozsądnego było jasne, że złoto jest prawie pewne. Pomijając zdarzenia losowe jak upadek, których to na świetnie przygotowanych rosyjskich obiektach ostatnio jest wiele. A teksty typu, z Bjorgen szans jej dużych nie daje.Marit jest piekielnie mocna,a 10 klasykiem to dla niej priorytet co sama podkreśla. są kwintesencją minimalizmu, asekuranctwa i braku pewności siebie. Chciałbym przypomnieć że na 10 klasykiem Justyna nie przegrała od czterech lat. Ale dla niektórych to i tak za mało by dostrzec jej dominację. Marian spuchł jak drożdżówka w piecu . Dobrze ze wreszcie medal zdobyła Johaug.
Ostatnio edytowane przez Drozd : 13.02.2014 o godz. 12:31.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując