Żurawski coraz bardziej traci w moich oczach. Nie wiem jak można się tak sprzedać.
Jaroo1 napisał(a):

Wczoraj z ciekawości oglądałem Panorame i Wydarzenia. Według nich to już jest Mariusz T. dodatkowo zasłaniają mu facjate. Wcześniej nie przeszkadzało im podawać wszystkiego. Poziom dziennikarstwa jest żenująco niski i zastanawiam się czy ludzie tam pracujący mają wykształcenie wyższe, bo zaczynam w to powątpiewać.