Wyświetl pojedynczy post
PhantomRanger
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25867
Stary 13.02.2014, 10:19
Żurawski coraz bardziej traci w moich oczach. Nie wiem jak można się tak sprzedać.


Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
http://www.sadistic.pl/mala-ksiazka-o-kupie-vt8082.htm

Stary temat ale wcześniej o tym nie słyszałem. Wielkie halo o Trynkiewicza a jak widać zboczeńcy są wśród nas a nie w zakładach bez klamek.
Wczoraj z ciekawości oglądałem Panorame i Wydarzenia. Według nich to już jest Mariusz T. dodatkowo zasłaniają mu facjate. Wcześniej nie przeszkadzało im podawać wszystkiego. Poziom dziennikarstwa jest żenująco niski i zastanawiam się czy ludzie tam pracujący mają wykształcenie wyższe, bo zaczynam w to powątpiewać.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN