fidello napisał(a):

|
znajomych mam, ale żeby przedłużyć kartę kibica to muszę się chyba stawić osobiście? a bez karty nie kupię biletu
|
Rok temu tak nie było, żeby osobiście:
http://www.wislakrakow.com/forum/sho...&postcount=450
Greeg napisał(a):

Panowie, mam problem z przedłużeniem karnetu. Nigdy wcześniej się z tym nie spotkałem.
Otóż w Koszyku tam gdzie mamy Uzupełnienie danych (są już wpisane po poprzednich zakupach), wyświetla się komunikat: "Bilet został już kupiony lub właściciele pozostałych biletów nie zostali wpisani."
Gdy próbuję kliknąć Zapłać pojawia się komunikat o potrzebie zatwierdzenia zmian. Zatwierdzam je, ale nic to nie daje, nie zostaję przekierowany na stronę logowania banku w celu zapłaty. Nic się nie dzieje.
Czy ktoś ma jakiś pomysł? Bo podejrzewam, że mail do klubu pozostanie bez odzewu.
|
A dzwoniłeś do strefy?