|
Panowie, mam problem z przedłużeniem karnetu. Nigdy wcześniej się z tym nie spotkałem.
Otóż w Koszyku tam gdzie mamy Uzupełnienie danych (są już wpisane po poprzednich zakupach), wyświetla się komunikat: "Bilet został już kupiony lub właściciele pozostałych biletów nie zostali wpisani."
Gdy próbuję kliknąć Zapłać pojawia się komunikat o potrzebie zatwierdzenia zmian. Zatwierdzam je, ale nic to nie daje, nie zostaję przekierowany na stronę logowania banku w celu zapłaty. Nic się nie dzieje.
Czy ktoś ma jakiś pomysł? Bo podejrzewam, że mail do klubu pozostanie bez odzewu.
|