Temat
:
Fantasyliga - dołącz do ligi wislakrakow.com
Wyświetl pojedynczy post
Kowal!
Senior Member
Od: 12.2003
Skąd: Kraków
Offline
#
62
13.02.2014, 09:54
Ocena zawodników przez dziennikarzy ok, ale głosowanie przez graczy na najlepszego bramkarza, obrońcę, pomocnika i napastnika już niekoniecznie.
Narodziło nam się tych menagerów
Kowal!
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Kowal!
Znajdź inne posty napisane przez Kowal!