Wyświetl pojedynczy post
Kowal!
Senior Member
 
Od: 12.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62
Stary 13.02.2014, 09:54
Ocena zawodników przez dziennikarzy ok, ale głosowanie przez graczy na najlepszego bramkarza, obrońcę, pomocnika i napastnika już niekoniecznie.

Narodziło nam się tych menagerów
Odpowiedz cytując