Wyświetl pojedynczy post
piun
Junior Member
 
Od: 10.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21287
Stary 12.02.2014, 23:35
Najzabawniejsze jest to że elementy z których ubiegłej zimy spadł lód zostawiono ( te części nad dachem północnej i południowej). Ktoś po tej akcji zlecił ekspertyzę nadzorowi budowlanemu - jeszcze nie słyszałem żeby takowy w odpowiedzi napisał ze wszystko jest ok. Klasyczny dupochron, jak powiemy że wszystko gra a przy kolejnej amonali spadnie choć by okruch to do nas przyjdą więc piszemy że trzeba zdjąć wszystko i po problemie.
Odpowiedz cytując