Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10030
Stary 12.02.2014, 23:22
wiślak 86 napisał(a):Wyświetl post
ja .......e ale kaszana! 1,30min filmu i 10sek coś o Wiśle a tak to 2 przyśpiewki w tle. Jka to było za kasiorkę robione to ktoś odpowiedzialny powinien z własnej kieszeni to zasponsorować.
Akurat film świetny, są super wstawki o Wiśle w odpowiednich momentach, trwają dłużej niż 10 sekund. Są też w finałowej części filmu. Film zrobiony profesjonalnie i z klasą, umiejętnie obrazuje o co będzie toczył się mecz oraz to, że Wisła to klub stricte krakowski.
Odpowiedz cytując