wiślak 86 napisał(a):

|
ja .......e ale kaszana! 1,30min filmu i 10sek coś o Wiśle a tak to 2 przyśpiewki w tle. Jka to było za kasiorkę robione to ktoś odpowiedzialny powinien z własnej kieszeni to zasponsorować.
|
Akurat film świetny, są super wstawki o Wiśle w odpowiednich momentach, trwają dłużej niż 10 sekund. Są też w finałowej części filmu. Film zrobiony profesjonalnie i z klasą, umiejętnie obrazuje o co będzie toczył się mecz oraz to, że Wisła to klub stricte krakowski.