rozarian napisał(a):

"Manchester City, Manchester United, Liverpool, Monaco, Juventus, AC Milan czy Atletico Madryt.
Ale także Levante, Recreativo de Huelva, Bayer Leverkusen, Kolonia, Everton, WBA, QPR, Ipswich, Wisła Kraków, Olhanense i Belenenses.
"
To jest najbardziej nobilitujący tekst dla ostatniej epoki Bednarza w Wiśle. Prezes powinien to sobie w gablotce powiesić.
|
Dla portugalczyków jestesmy na tym samym poziomie co Bayer
