Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
markowywislak
Senior Member
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10026
Stary 12.02.2014, 21:35
bebeto napisał(a):Wyświetl post
A może to ty jesteś "ufolud" ufoludzie...? Ciupać to tam idźże... http://www.cracovia.krakow.pl/
weź sie nie maraj chłopie... młyn to jest serce Wisły a nie miejsce dla ludzi co sobie foty będą cykać,czy lansować i to jeszcze na takim meczu... a ja? ja jestem kibicem który jak idzie na C to daje z siebie wszystko !!
Odpowiedz cytując