Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
markowywislak
Senior Member
Od: 06.2009
Offline
#
10026
12.02.2014, 21:35
bebeto
napisał(a):
A może to ty jesteś "ufolud" ufoludzie...? Ciupać to tam idźże...
http://www.cracovia.krakow.pl/
weź sie nie maraj chłopie... młyn to jest serce Wisły a nie miejsce dla ludzi co sobie foty będą cykać,czy lansować i to jeszcze na takim meczu... a ja? ja jestem kibicem który jak idzie na C to daje z siebie wszystko !!
markowywislak
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do markowywislak
Znajdź inne posty napisane przez markowywislak