Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Bogdan81
Senior Member
 
Od: 08.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10023
Stary 12.02.2014, 19:57
rafkur napisał(a):Wyświetl post
Ano ! Młyn 10 tys z czego 7 tys na drugim meczu w sezonie.
No i trudno, zresztą co z tego. Taką Crveną Zvedę świat podziwia za derbowe młyny, nie widząc tych gdzie w tysiąc pięćset stoją za flagami rozłożonymi na dwudziestym rzędzie
Odpowiedz cytując