rafkur napisał(a):

|
Ano ! Młyn 10 tys z czego 7 tys na drugim meczu w sezonie.
|
No i trudno, zresztą co z tego. Taką Crveną Zvedę świat podziwia za derbowe młyny, nie widząc tych gdzie w tysiąc pięćset stoją za flagami rozłożonymi na dwudziestym rzędzie
