Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
markowywislak
Senior Member
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10013
Stary 12.02.2014, 18:02
najbardziej mi szkoda G2 i G3. Na G1 nawet jak sprzedadzą 200 karnetów to nie będzie można więcej biletów kupić. PARANOJA. Jak dla mnie mogli by sprzedać na G3 bilety i podzielić na połowe ochroniarzami tak jak to ostatnio było. I nic by sie nie stało :/
Odpowiedz cytując