Wyświetl pojedynczy post
nairda116
Senior Member
 
Od: 12.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67552
Stary 12.02.2014, 15:54
Możemy już powoli podsumować transfery bo myślę że jedynie jeszcze dudka może do nas dołączyć i tyle.
Ogólnie nie jest źle choć martwi brak zastępcy dla Brozia. Porównując jednak nasze wzmocnienia np. do sąsiadki to jest zajebiście. Nie no żart. Jestem ciekaw jak z Lechią w końcu na rynku jest bardzo aktywna. Stolarski, Sadajev, Makuszewski i jeszcze ten serbski obrońca. Myślę że powinni powalczyć o pierwszą 6.
Odpowiedz cytując