|
Możemy już powoli podsumować transfery bo myślę że jedynie jeszcze dudka może do nas dołączyć i tyle.
Ogólnie nie jest źle choć martwi brak zastępcy dla Brozia. Porównując jednak nasze wzmocnienia np. do sąsiadki to jest zajebiście. Nie no żart. Jestem ciekaw jak z Lechią w końcu na rynku jest bardzo aktywna. Stolarski, Sadajev, Makuszewski i jeszcze ten serbski obrońca. Myślę że powinni powalczyć o pierwszą 6.
|