Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
ABGowiec
Member
Od: 10.2011
Offline
#
10009
12.02.2014, 14:33
W 2 koła to moze coś Legie bylo słychać a nie te panienki w paseczki
AVE
WISŁA
KRAKÓW
ABGowiec
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ABGowiec
Znajdź inne posty napisane przez ABGowiec