Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
markowywislak
Senior Member
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10008
Stary 12.02.2014, 14:25
młyn od B do E21 to kiepsko będzie wyglądał ze względu na to że pełno ufoludów będzie na C1 czy C5... Miejmy nadzieje że odpowiednio będzie zmotywowana nasza Armia i zmieciemy ich. Bo 2 tysiące to już jest cos nawet jeżeli mówimy o laskach w paskach.
Odpowiedz cytując