
Ale farmazony typu
Dlatego nie chciałbym żeby ludzie glosowali na partię, która pochwala ZSRE, która ma swoje propagandowe media działające na wzór GW i z którą ludzie związani siedzą przy żłobie od 25 lat chcą coś zmienić ale nie potrafią.
Musisz powtarzać. Tak jak gw?
A o aktualnej władzy nie piszesz bo ci pewnie nie wolno, więc się nie ośmieszaj...