Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25853
Stary 12.02.2014, 13:57
Ale farmazony typu

Dlatego nie chciałbym żeby ludzie glosowali na partię, która pochwala ZSRE, która ma swoje propagandowe media działające na wzór GW i z którą ludzie związani siedzą przy żłobie od 25 lat chcą coś zmienić ale nie potrafią.

Musisz powtarzać. Tak jak gw?

A o aktualnej władzy nie piszesz bo ci pewnie nie wolno, więc się nie ośmieszaj...
Hej Nasz TS !!