MatMario napisał(a):

|
Spadł śnieg i rozwalił dach w zeszłym roku to nadzór budowlany skapował że coś jest nie tak i trzeba to poprawić.
|
O ile dobrze pamiętam w zeszłym roku ,nie dotyczyło to osłon chroniących przed 'zacinającym' deszczem ,ale w miejscach łączących dach za bramkami z dachem wzdłuż długości boiska.